” Tenisowa Częstochowa „

IMG_1917

25.06

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Katolickiego w naszym klubie. Dzisiaj w godzinach dopołudniowych nasze korty zapełniły się grającą młodzieżą. W ramach autorskiego programu mającego na celu popularyzację tenisa wśród mieszkańców miasta ” Tenisowa Częstochowa ” zaprosiliśmy w dniu dzisiejszym na korty uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Katolickiego w Częstochowie. Podczas dwugodzinnego spotkania młodzież miała okazję, często po raz pierwszy w życiu zapoznać się z tajnikami gry pod okiem doświadczonych szkoleniowców. Przyglądając się poczynaniom uczniów na korcie, ich entuzjazmowi mamy nadzieję że młodzieży przypadła do gustu gra w tenisa, a kolejne spotkania z tenisem, tym razem już treningowe w naszym klubie to tylko kwestia czasu.

 

Opublikowano 25 czerwca 2015 w kategorii Aktualności

Back to Top