„Dzień kreatywnego dziecka”

30.05.2015

„Dzień kreatywnego dziecka” impreza zorganizowana w Centrum Handlowym Auchan, to kolejne miejsce w którym jako klub specjalizujący się w szkoleniu dzieci i młodzieży, na zaproszenie Życia Częstochowy propagowaliśmy aktywny sposób spędzenia wolnego czasu poprzez grę w tenisa wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Kilkadziesiąt dzieci które przewinęło się w dniu dzisiejszym przez nasz mini kort miało nie lada zabawę próbując naśladować mistrzów tenisa. W niedzielę kolejny dzień zabawy z tenisem. Wszystkich zapraszamy na nasz mini kort w Centrum Handlowym Auchan, a następnie już na prawdziwe korty, prawdziwe treningi w naszym klubie.

Dzień kreatywnego dziecka     Dzień kreatywnego dziecka 1

 

 

Opublikowano 30 maja 2015 w kategorii Aktualności

Back to Top