OFERTA 2015

Na nadchodzący sezon letni przygotowaliśmy dla naszych stałych i nowych klientów mnóstwo propozycji. Zarówno dla tych którzy pragną podnieść swoje umiejętności w zakresie techniki tenisowej, jak i tych którzy cenią sobie przede wszystkim rywalizację oraz lubiących połączyć obydwie aktywności.

Tenis dziecięco – zawodniczy

który jest naszym głównym priorytetem to przede wszystkim systematycznie prowadzone treningi oraz turnieje dla dzieci i młodzieży organizowane zgodnie z regulaminem Systemu Szkolenia Tennis 10, na które zapraszamy i gdzie będą bardzo mile widziane wszystkie dzieci grające w Częstochowie i okolicach, bez względu na przynależność treningową.

Tenis amatorski

o który troszczymy się z nie mniejszą starannością to przede wszystkim dużo turniejów i rozgrywek takich jak:

Klubowa Lista Rankingowa

- klasyfikacja zawodników – amatorów, której głównym atutem są proste zasady i brak jakichkolwiek zobowiązań czasowych.

GEM CUP – Grand Prix

najstarszy w Częstochowie rozgrywany już od 15 lat, prestiżowy cykl 6 turniejów tenisowych dla amatorów, zawsze silnie osadzony i zawsze z świetną atmosferą tak na korcie jak i poza nim.

Ladies Cup

cykl 4 turniejów skierowanych do amatorsko grających w tenisa Pań.

Akademickie Mistrzostwa Częstochowy

organizowany przez studentów i dla studentów turniej który wyłoni już po raz drugi najlepszego tenisistę i tenisistkę wśród studiujących w naszym mieście.

SUPERMASTERS 2015

Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Amatorów – najważniejszy turniej sezonu który ma na celu wyłonić najlepszego zawodnika i zawodniczkę Częstochowy w kategorii amatorskiej.

 

A także nowość : treningi Cardiotennis oraz Tennis xpress o których przeczytacie na naszej stronie internetowej a także już wkrótce, warsztaty dla rodziców, instruktorów oraz wf – istów z zakresu psychologi sportu oraz podstaw metodyki nauczania tenisa w których prelegentami będą D.Wilczyńska i T.Liberda.
Oprócz tego kilka akcji promujących tenis w tym organizowane we współpracy z Urzędem Miasta zajęcia tenisowe w ramach zadania
publicznego ” Przeciwdziałanie alkoholizmowi ” oraz bezpłatne zajęcia dla dzieci przedszkolnych w ramach akcji „Przedszkolak na korcie”, oraz dla młodzieży szkolnej „Wakacje z rakietą”
O wszystkich imprezach będziemy informować na bieżąco na facebooku oraz na naszej stronie internetowej.
Wszystkich Fanów tenisa zapraszamy na nasze korty. Gwarantujemy wysokiej klasy treningi z najlepszą kadrą, emocjonującą rywalizację, świetnie przygotowane korty oraz przyjacielską atmosferę.
Korty prawie gotowe. Wkrótce ruszamy. Będzie się działo!!!

Opublikowano 19 marca 2015 w kategorii Aktualności

Back to Top